HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
Online režim a aj iné hry
Online režim hrania je pre Grand theft Auto IV niečo vežmi významné. Významné preto, že si hráči prídu na svoje aj prostredníctvom hry cez internet. Online hra GTA IV sa objavila až neskôr po vydaní celej hry. Prináša tieto nasledovné zaujímavé prvky:
  • až 15 herných módov, ktoré sú rozdelené do zápasov, Hodnotených hier (ranked) a Party režim. Každý z týchto módov má unikátne vlastnosti a ciele.
  • dá sa hra maximálne so 16 hráčmi na XBOX 360 či PS3 a potom cez PC s 32 hráčmi. To je slušný počet. Lenže sú tu ďalšie obmedzenia a to tie, ktoré majú samotné herné režimy. Záleží potom ešte aj od nich.
  • dá sa nastavi, kožko chodcov, vozidiel a čoho vlastne sa má na uliciach pohybova. Tým sa spríjemní hranie.
  • ide o peniaze. Za zničenie iného hráča získavate 100 dolárov, ale aj za vlastné zničenie vlastnej postavy vás to bude stᝠ100 dolárov, ale do mínusu.

Prístup do online hry máte cez mobil. Vyvolajte mobil, prejdite do menu a dajte spodnú vožbu Multiplayer a podmenu. Nachádza sa tam aj návod, ako na to. Herný režim je vežmi populárny u hráčov GTA IV. Pri nejednej ankete z internetu vyplýva, že do online hry sa pustia mnohí až potom, čo naberú skúsenosti v klasickom hraní. To je pochopitežné. V samotnom online režime totiž nemajú šancu len tak hocijakí rýchlo uvarení hráči. Online režim si žiada skúsených hráčov, pretože šance na dlhé prežitie sú pri slabých skúsenostiach, naozaj malé.


Ďalšie online hry, už nie v rámci multiplayer
Ďalšie online hry, ktoré sa len okrajovo môžu dotýka GTA sú rôzne po internete dostupné online hry. Nejde o multiplayer, ale iné hry, ktoré možno nazva online. Z flash hier, akých sa môžeme dosýta nahra napríklad na takom serveri hra.me, sa mnohé môžu podoba na nejakú čas z Grand Theft Auto. Zväčša ide ale o jednoduché prvky, najmä, aby šlo o hru, ktorú si vôbec dokážete stiahnu a zahra vo chvíli vožna trebárs aj v práci, či škole. Ak ste na googli a neviete čo s časom, vyskúšajte nájs názov hry Grand Theft Auto Flash MXED2, pričom ide o hru v štýle pôvodných GTA. Vežmi zaujímavou, aj keď stále len na motívy pôvodných klasických GTA robenou hrou, je Grand Theft Auto Flash Story, ktorú si určite zahrajte. Potom tu máme ešte hry o peniaze. Určite si spomeniete na také tie minihry počas hlavného hrania, kde sa hráč a teda vy musel postara o malý príjem splnením nejakej malej úlohy, alebo navštívením nejakej herne. K týmto malým hrám sa občas neznalý hráč dostával len vežmi ažko a aj keď neboli podmienkou prejdenia celej súaže, poskytovali zábavu. Niečo na spôsob hier ako PartyPoker Slovakia, kde sa dajú vyhra peniaze. Pokiaž na to človek má odvahu aj nervy, potom nech sa páči. Kartovým hrám niekto podžahne, iní zas nie, no v prvom rade to chce niekoho, čo kartám rozumie, alebo aspoň spôsobe konkrétnej hry.

Video
Nakoniec si neodpustím aj video, kde je zaznamenaných niekožko zaujímavých momentov z hrania multiplayer v úvode článku spomínaného GTA IV.

 

 
  

 

 

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.