HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Zmysel tejto sekcie? zostane ako spomienka...
Táto sekcia dnes, na konci roka 2008 už ani nemá zmysel. Hra bola predstavená aj pre PC, a momentálne už aj pre počítače vydaná. Chcem však zámerne túto sekciu na webe zanecha ako spomienku na dobu, keď sa na internete rozbehli aj také veci ako sú petície za PC verziu. Mali úspech, lebo žudia si naozaj hru želali. Dnes však máme hru doma, časom zrejme odohrá svoje misie každý fanúšik tejto série a budeme len spomína na tie nervy, keď sme to nemali pre PC isté.

 
  
 

Petície za PC verziu...
Posledné vyhlásenia zo strany Rockstars Games neboli príliš príznačné pre potvrdenie PC verzie. Na svete vzniklo preto množstvo petícií, ktoré majú za úlohu ukáza záujem vývojárom aj svetu. Ukáza a donúti vývojárov sa zamyslie nad vydaním PC verzie hry.

 
  
        
 

Zoznam internetových petícii...
Zozbieral som niekožko internetových petícií, na ktoré som narazil. Hoci pravdou je, že jednu som našiel na maďarskom webe už v roku 2007, nepamätám sa kde presne, čo ma mrzí. Snáď  znenie článku neskopírujú všemožné blogy. Ak chcete, svoj hlas venujte do každej petície. Snáď aspoň pre princíp veci...

http://www.gopetition.com/petitions/gta-iv-on-pc.html

http://www.ipetitions.com/petition/GTAtoPC/

http://www.petitiononline.com/r276h541/petition.html

http://www.petitiononline.com/cgi-bin/create_petition.cgi?gta4IV

 
  
 

Pre spestrenie...
Ak náhodou máte času nazvyš, môžete sa zapoji, či nezapoji do petície, či chcete alebo nechcete aby sa TakeTwo nechalo kúpi spoločnosou Electronic Arts. Ako píše samotný web... :  "We, the fans of Take Two Interactive Software, Inc. (T2) games, object to the idea of Electronics Arts (EA) purchasing T2. For the sake of diversity and variety of choices in the video game industry, we would like the two companies to remain separate. Each of the companies make games that are unique to their respective ways. The fans view the purchase of T2 shares by EA, as jeopardizing to the games made by T2, and would not remain loyal if EA acquired any T2 shares. By signing this petition we strongly object the purchase of T2 shares by EA, for the stated and various other reasons."

http://www.gamegrep.com/news/7635-petition_for_take_2...

Som zvedavý, kedy dorazí petícia za zastavenie odpredaja Rockstars opä už spomenutým EA. Istotne ste postrehli, že sa o tom niečo povrávalo.

 
  

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.