HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Nicov život
V nasledovnej sekcii nájdete popis Nicovho života v rôznych etapách hry, respektíve podža postupu konkrétnych hráčov. Sekciu bude pripravova Fruitik a Goldenik.

   
  
 

Trochu zabehnutý Nico
Z Nica je už v podstate boháč... Veď ktorý američan (respektívne prisahovalec ) môže poveda, že má na účte vožne disponibilných 30 litrov... Podža toho si aj Nico žije... Ohodený v nádhernom saku, bývajúci v super apartmáne na Manhattane... Jeho úlohy sú síce podstatne ažšie, ale aj odmeny za ne rastú priamo úmerne.. Doprial by som Vám pohžad na Liberty City z vrtužníku... Je to priam nádhera... Včera som sa akurát zamýšžal nad názorom na brutalitu v hre a nevhodnosou do 18 rokov. V hre vlastne zabíjate podstatne menej ako v ktorejkožvek inej hre ( dokonca menej ako v detských plošinovkách ).. V GTA síce nepriatežov zabijete, ale oni za chvížu ožijú a odkráčajú...nie... nebudú Vás vôbec ohrozova... jednoducho odkráčajú... čo však môže by aj podnetom degenerovaných detí zabíja v štýle GTA pod dojmom, že koho zabijú, aj tak ožije a odkráča... áno, áno... už som ticho... :-)

Ale teraz k podstatným veciam : prvý krát mal Nico možnos rozhodovania... tak ako som sžuboval, s Goldenikom máme odlišné stratégie a tu sme mali možnos rozdielnos vyskúša.. Zatiaž to nemá žiadny vplyv, ale uvidíme neskôr. Rozdielnos zatiaž spočíva v rozhodovaní, či niekoho zabi, alebo necha ži. Goldenik sa bude vždy rozhodova radikálne a zabíja a ja zas nechávam žudí ži. Prvá osoba, ktorú som nechal ži bola Dwayneova frajerka Cherise , ktorá ho podvádzala... Goldenik ju zabil – zatiaž v hre žiadny rozdiel. Vraj však neskôr, ak ju nezabijete zadá misiu... Neskôr v misii pre komisára Francisa McRearyho som nechal ži samotný objekt misie – drogového dealera Clarencea, pričom Goldenik ho zabil ale následná misia pre McRearyho bola u nás oboch navlas rovnaká. Uvidíme neskôr, či sa tento rozdiel nejako prejaví. Zatiaž je jediný rozdiel v rankingu v štatistikách.

   
  

 

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.