HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Technika, stroje a mechanické zázemie sveta GTA IV...
Na tejto stránke budú všetky informácie a detaily, ku ktorými sa redakcia dopracuje. Fakty a zaujímavosti z technického uhla v hre Grand Theft Auto IV.

 
  
 

Ako to bude s lietadlami?...
Objavili sa informácie, že to s lietadlami nebude také ružové ako by sme čakali k rozlohe mesta. Autori nesžubovali mesto väčšie ako v San Andreas, ale nejaké to lietadlo by nezaškodilo. Aspoň malé športové. No lietadlá v hre vraj nebudú. Vrtužníky samozrejme áno, no okrídlené stroje nie. Možno je to dobré, aspoň nebudú fanatyci vymýšža vrážanie do New Yorských budov, no i tak... nezaleteli by ste si k Soche slobody, či na druhú stranu ostrova sledova krásny západ slnka? Stále si dovolíme smelo dúfa, že hra výjde aj pre PC a následne po tom budú modery zas skúša dotvára stroje doGTA IV, len či sa im to podarí... a či vôbec si hru zahráme na pc, o tom spieva Palo Habera... je to vo hviezdach... .

 

 Naetoo  30.04.07

 
 
  
 

Čo to o grafike...
Ako už z ukážiek bolo zrejmé, v hre si hier svetla a tieňov užijeme. Ak náhodou bude hra pre PC, čakajme poriadnu záaž na stroj a grafiku. Svetelné prelínanie, realistické na moment zaslepnutie očípri pohžadu smerom k slnku, či odrazy svetiel... tieňov predmetov, toto všetko patrí teraz medzi tie veci, ktoré už poznáme a tešíme sa na ne. Čas bude v hre zohráva dôležitú úlohu, a ruch vežkomesta by mal by cíti z každého kroku vášho hrdinu. Neustále trúbiace autá zúrivých čakatežov v zápche, alebo v diažke sirény sanitiek, polície a požiarnikov... takmer ako skutočné vežkomesto, len s tým rozdielom, že tie sirény istotne budete ma najčastejšie na svedomí práve vy ako hráč.

 

 Naetoo  30.04.07

 
 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.