HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
Postavy v hre..
Po vydaní hry máme možnos oveža podrobnejšie pozna hercov a aktérov v hre. Nasledovná sekcia preto bude venovaná postávam v hre. 
 
Michelle.. . Túto ženu spozna Nico už dos skoro... Zoznámi sa s ňou cez bratrancovu priatežku Mallorie. Michelle mu hneď nechá tel. číslo, napriek tomu, že Niko nie je žiadny krásavec a je vcelku nohrabaný... Okrem toho.. EŠTE je chudákom bez peňazí...Možno Michelle cíti silný potenciál.. :-)  Tak či tak, po troch rande sa z Michellinej izby ozýva.. ách, och... tell me more... ( tvorcovia sa zjavne báli podobnej aféry ako bolo Hot Coffe ) Najzábavnejšie na randení s Michelle sú rande v baroch... Nico permanentne odchádza opitý ma mol a Michelle triezva... Odhliadnuc od toho, že jazdenie pod vplyvom alkoholu je skutočne vežmi zábavné, po príchode nemá Nico problém v takom stave Michelle dokonale uspokoji... Ja v takom stave akurát padnem do postele ako kabela...

Little Jacob – tento Jamaičan Vás zasvätí do zbraní.. Stane sa Vašim priatežom a v nejednej misii Vám pomáha v prestrelkách. Je to presne ten typ – I love Jamaica, raggee and joint. Všetko ostatné ma na saláme.. Ak nepočítam, že je dealerom drog. Inak si ho celkom obžúbite. Neodmyslitežne k nemu patria dlhé dredy a imidžové okuliare. A.. samozrejme rozpráva s ažkým jamajským prízvukom takže z dialógov s ním rozumiete prinajlepšom... nič.

Najzábavnejším týpkom, s ktorým sa zatiaž Niko zoznámil bol jednoznačne Brucie.. Je z kategórie takých tých nasteroidovaných vyholených fešákov, čo si jedného dňa povedali – Budem cool. A tak stále len cvičí,. Šaškuje pred zrkadlom, trieska si hlavu o stenu, aký je dobrý a cool ( kožkokrát sa tak cíti spoznáte podža krvavých škvŕn na stene, pretože si pritom vždy rozbije hlavu ) ale všetko sú to len pózy... Pre život na ulici je nepoužitežný.. Je blázon do internetu a kšeftuje s kradnutými autami... podža toho aj vyzerajú misie pre neho. Inak ho radíme medzi priatežov, takže s ním občas treba zájs na bowling či šípky.

Manny – černoch , ovešaný pravdepodobne dutým zlatom asi videl božie osvietenie – rozhodol sa totiž, že vyčistí ulice od drog a verí, že dokáže mládež v Južnom Bohane (Bronx) navies na správnu životnú cestu... Dobrá blbos, že? Jeho misie sú zväčša o tom – nájs dealerov a zabi ich...Pravdepodobne to robí pre svoju medializáciu.. Jeho najobžúbenejšie miesto je totiž pred kamerou, vtedy sa sa mu ústa nezatvoria.. Trepe, aj keď to nemá absolútne logiku... Predpokladám, že Vám bude liez na nervy rovnako ako mne...

Lesbická černoška so španielskymi koreňmi Elisabetha je dealerka a misie s ňou sú zväčša o ochrane jej žudí pri predaji drog. Predpokladám, že s ňou budú problémy. Za prácu pre ňu už Nicovi vynadala Michelle a aj Jacob Nica cez telefón varoval pred Elisabethou.

Dvaja žudia pre ktorých už Nico pracoval, sú už nebohí... Michail Faustin - celkom dobre situovaný Rus, ktorý sa prefetoval k pocitu vlastnej neohrozitežnosti. Snáď ho tento pocit prešiel, keď umieral na streche svojho klubu PERESTROJKA pod spŕškou munície z Nicovho samopalu.. Vlad bol obyčajné prasa a sviniar, ktorý si dovožoval na bratrancovu priatežku Malorie.. Významovo malá ryba, ale keď mu Nico efektne vpálil jednu medzi oči, tak sa v Nicovi niečo zlomilo... Vtedy pochopil, že podobrotky tu v Liberty City neprežije.
Elizabetha dostala strach z väzenia a už sa utiahla.. Predtým však v paranoji vpálila gužku do hlavy „ spasitežovi mládeže“ Mannymu, ktorý na ňu vybehol s kamerou... Manny takto neslávne ukončil svoje pôsobenie v hre... ale žúto mi ho nebolo... :-) Ozaj.. spomínal som,. že z Michalle sa vykžula policajtka? A že sa nevolá Michalle ale Kareen?

Dwayne – tento tvrdý, životom skúšaný černoch, ktorý strávil čas života v base, sa stane Vašim priatežom. Po návrate z basy zisuje, že ho frajerka podvádza, jeho kamarát X Playboy žije v luxuse, tak sa snaží svoj život da do poriadku. Vy mu v tom samozrejme pomáhate. Za odmenu prirodzene. 

X Playboy – černošský frajírek, ktorí prišiel k luxusu cez svojho kamaráta Dwyana, Kšeftuje takisto s drogami.. Jeho život ukončí Nico práve na pokyn Dwayna, pričom Nicovi ostane Xplayboyov luxusný apartmán.

Francis McReary – skorumpovaný komisár, ktorý sa snaží zbavi všetkých kompromitujúcich materiálov o sebe. Samozrejme cez Vás. Nie je to typ človeka , ktorého si obžúbite.

Michellin autoritatívny šéf U.L. Peper Vás využíva na špinavú robotu v rámci očisty mesta. Je rovnako prísne príbehová postava ako bratranec Roman, bez ktorej nie je možný postup v hre. Vežakrát Vám misie zadá cez telefónom a vy tú misiu jednoducho musíte robi

 

 Naetoo 07.07.07

 
 
  
        
 
Čo sme vedeli pred vydaním hry...
V Rockstar Games uvolnili informácie o piatich postavách, s ktorými sa v Grand Theft Auto IV uvidíme. Tak si ich poďme predstavi:

Roman Belic
Žije v Liberty City(New York) a snaží sa ži si svoj americký sen. Chce by bohatý, ma krásne ženy. Takto sám seba popisuje, aby prinútil Nika, aby šiel za ním do Liberty City, ale v skutočnosti je taxikárom a má kopec problémov.

Vlad
Považuje sa za silného gangstera, ktorý riadi celú štvr Broker, ale v skutočnosti sa len zdržoval na blízku lebo nijaký extra kriminálnik to nieje a snaží sa získa priazeň od skutočne mocných žudí.


Elizabeta
Pred desiatimi rokmi bola úspešnou drogovou dílerkou v Bohanu. Darilo sa jej lebo vždy dobre vedela koho má odstráni a nikdy neobchodovala vo vežkom. Dobre vie, že jej závislos na drogách sa vymyká kontrole a začíma máva depresie a halucinácie.

Manny
Manny sa kedysis angažoval v graffitoch a hip-hopu a ďalších veciach. Jeho život sa, ale úplne otočil a jeho jediným záujmom je vyčisti ulice a dokonca o sebe točí dokument.


Brucie
Nadšenec pre fitness, silné autá a dostatok peňazí. Vždy je príliš hlučný, namyslení a ide na steroidoch.
 
 
  

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.