HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ÈO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HÂźADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENÈINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
Oniondo.com SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANڊIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpi hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavatež: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
  Hžadá sa hráč GTA IV Hžadá sa hráč Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV bude jedinečný hit a zrejme hra roku, ktorá prevýši mnoho iných. Priznávam sa, že som už vežmi dávno mal u seba doma na týždeň PS3 a to za čias, keď šlo o výsadu obchodov a predajcov aby otestovali to čierne čudo, od ktorého si výrobca veža sžubuje a žudia začínajú by skeptickí, či bude ma úspech. A veru má úspech. Odvtedy som konzolu v rukách a pred očami nemal a bude tomu možno rok. Za pár dní a teda 29. apríla prichádza Grand Theft Auto IV na pulty predajní, do ponúk eshopov bez statusu predobjednávka a dostáva sa tak aj medzi vás.
Pre vežkopredajcov je hra k dispozícií istotne už koncom tohto týždňa, pre zásobenie sa k oficiálnemu spusteniu predaja a stíhaniu termínov. Mnohých, čakajúcich na vydanie, od toho vežkého dňa delí len niečo vyše týždňa. Spomínam na ten deň keď vypustilo Rockstars Games prvý trailer a so zatajeným dychom v zápätí začali všetci písa o GTA IV, mnoho GTA webov sa oprášilo a uviedlo túto vežkú novinku. Do toho na svet prišlo množstvo fanstránok, ktoré odvtedy zmenili svoju podobu a rastú a rastú...

Hžadá sa hráč GTA IV
Hžadám práve takého hráča, ktorý bude hru vlastni a rád by pomohol pri tvorbe článkov na stránkach www.gtaiv.eu a stal sa tak redaktorom, autorom a do značnej miery hodnotnou súčasou webu. Ak by ani nemalo ís o dlhšiu spoluprácu, cenným by bolo aj niekožko záberov z hry, pocitmi z hrania a malý rozhovor. Sám, ako som spomínal, nemám tú možnos sa hre aktívne venova ako hráč, a nebudem ma možnos ju hra pri mojich povinnostiach. (ani nemám u seba doma TV :-).
Nič extra nepožadujem. Pokiaž možno len chu pomôc a chu, na strane záujemcu o túto pomoc, sa trochu zviditežni sahou a dobrou prácou.

Na stránky sú vítaní redaktori, ktorí vedia písa, prípadne sú dvere otvorené všetkým kreatívnym nápadom a fantázií, napríklad na spôsob fanvideí, ktoré boli pôvodne vymyslené pre GtaIV.eu, ale rozpútali malý ošial na celom Youtube.com. Vďaka jednému slovákovi sa pre jeho zaujímavé GTA SA multiplayer videá na spôsob GTA IV trailerov začali tvori podobné videá z celého ostatného sveta. Je to milé zistenie. Či nie? Videá o ktorých hovorím už boli aj na Slovenciny.Com, nájs ich môžete na už spomenutých stránkach o hre.

Zahra si konzolovú hru na PC:
Čo je zatiaž otázne, je prípadný konvertor, ktorý by umožňoval prehra média z XBOX360 alebo PS2 na PC. Konvertor, či presnejšie povedané PS2 Emulátor alebo XBOX360 Emulátor pre PC je vecou zatiaž len v prosbách žudí na fórach. Pre značnú nekompatibilitu to bude dos komplikovaná záležitos. Ak však viete o niečom, čo by niekoho z mohutnej GTA4 komunity potešilo, dajte o tom vedie.
 
 
 
  

 

 

 
 

 

Naetoo Š 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokožvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.